heslo na stiahnutie babovresky - CoSeKdyStalo.cz Stránka 1

 

Zpěvačka Debbi: Ivan Král dal mému novému albu duši

Devatenáctiletá Debbi na sebe poprvé upozornila v první řadě Česko-Slovenské SuperStar v roce 2009. Byť vypadla v semifinále, všiml si jí producent Martin Ledvina, jenž stál u zrodu její první desky Touch The Sun (2011) a aktuální dvojky Love, Logic & Will. Za titulní písničku z debutu získala Debbi loni cenu Akademie populární hudby Anděl v kategorii Skladba roku.

Debbi: K dokonalosti desku dovést nelze

Vyšla podle mých představ, ale žádná deska nedokáže být úplně dokonalá do detailů a do milimetrů, obává se zpěvačka Debbi, která v těchto dnech vydává své druhé album, na které jí skladby napsali Jana Kirschner nebo Ivan Král. Desku Love, Logic & Will už předznamenal sing You Take Me There. Poslechnout si ji můžete naživo i v pořadu Kulturama, jehož byla Debbi hostem, spolu s hudebním producentem Martinem Ledvinou.

Festival filmů z Francie svlékne politiku a přinese Hašišbábu s Fondovou

Festival francouzského filmu své 15. narozeniny oslaví uvedením deseti předpremiérových titulů. V jejich čele stojí letošní Zlatou palmou z Cannes oceněné drama Láska. Na programu je i pocta stěžejnímu režisérovi francouzské nové vlny Alainu Resnaisovi a připomenutí tvorby režiséra Leose Caraxe. Další články k tématu:Festival francouzského filmu zahájí svým snímkem režisér OzonFestival francouzského filmu letos rozhodně netroškaří

Sýrové království i obchod pro sebevrahy. Podívejte se, jaké animáky nás čekají

Pixarovskou Rebelku budou v příštích měsících následovat upíři, zombies i sebevrazi. V přehledu animovaných filmů, které vejdou v příštím půlroce do kin, nechybí ani pokračování prvního českého 3D animáku nebo novinka Tima Burtona.

 
První Předchozí 1 Další Poslední